MENU

Nama :  Dato' Razihan Bin Adzharuddin
Tarikh Lahir :  22 Jun 1967
Tempat Lahir :  Kuala Lipis, Pahang

 

Pengalaman Bekerja:

 

16.05.1998 : Penolong Setiausaha di Bahagian Pengurusan Perolehan Kerajaan, Kementerian Kewangan Malaysia.
16.07.2005 : Ketua Penolong Setiausaha, Kementerian Kewangan Malaysia.
22.04.2015 : Yang Dipertua Majlis Daerah Bera / Pegawai Daerah Bera.
Kemaskini Terakhir: Selasa, 18 Jun 2019 - 10:05am